Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
17:32 |
Beringen Station Perron 4 [De Lijn] | Bus 32 | ||
17:34
17:34 |
Beringen Harmoniestraat [De Lijn] | |||
17:35
17:35 |
Beringen Markt [De Lijn] | |||
17:37
17:37 |
Beringen Kanaalbrug [De Lijn] | |||
17:41
17:41 |
Paal Katermeer [De Lijn] | |||
17:42
17:42 |
Paal Zwanenbergstraat [De Lijn] | |||
17:43
17:43 |
Paal Veldstraat [De Lijn] | |||
17:44
17:44 |
Paal Dorp [De Lijn] | |||
17:45
17:45 |
Paal Weg Naar Tessenderlo [De Lijn] | |||
17:45
17:45 |
Paal Sint-Sebastiaanstraat [De Lijn] | |||
17:46
17:46 |
Paal Rijselstraat [De Lijn] | |||
17:48
17:48 |
Paal Deurnestraat [De Lijn] | |||
17:50
17:50 |
Tessenderlo Essenschotstraat I [De Lijn] | |||
17:51
17:51 |
Tessenderlo Bewel [De Lijn] | |||
17:53
17:53 |
Hulst Warande [De Lijn] | |||
17:53
17:53 |
Tusvoort Kraaienweg [De Lijn] | |||
17:54
17:54 |
Tessenderlo Kanaalweg [De Lijn] | |||
17:55
17:55 |
Hulst Kerk [De Lijn] | |||
17:57
17:57 |
Hulst Hulsterweg [De Lijn] | |||
17:58
17:58 |
Tessenderlo Zandstraat [De Lijn] | |||
17:58
17:58 |
Tessenderlo Station [De Lijn] | |||
17:59
17:59 |
Tessenderlo Broedersschool [De Lijn] | |||
18:00
18:00 |
Tessenderlo Het Loo [De Lijn] | |||
18:01
|
Tessenderlo Kerk [De Lijn] |