Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:52 |
Bruxelles Nord Arrêt De Montée [De Lijn] | Bus R90 | ||
09:54
09:54 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
09:57
09:57 |
Saint-Josse-Ten-Noode Botanique [De Lijn] | |||
10:00
10:00 |
Saint-Josse-Ten-Noode Madou [De Lijn] | |||
10:01
10:01 |
Saint-Josse-Ten-Noode Saint-Josse [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Saint-Josse-Ten-Noode Clovis [De Lijn] | |||
10:05
10:05 |
Schaerbeek Vinçotte [De Lijn] | |||
10:06
10:06 |
Schaerbeek Dailly [De Lijn] | |||
10:08
10:08 |
Schaerbeek Meiser Station [De Lijn] | |||
10:09
10:09 |
Schaerbeek Meiser [De Lijn] | |||
10:11
10:11 |
Schaerbeek Lebrun [De Lijn] | |||
10:13
10:13 |
Schaerbeek Genève [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Evere Grosjean [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Evere De Paduwa [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Evere De Lombaerde [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Woluwe-Saint-Lambert Péage [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Sint-Stevens-Woluwe Harenheide [De Lijn] | |||
10:21
10:21 |
Sint-Stevens-Woluwe Lange Wagenstraat [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Sint-Stevens-Woluwe Eversestraat [De Lijn] | |||
10:23
10:23 |
Sint-Stevens-Woluwe Woluwedal [De Lijn] | |||
10:24
10:24 |
Sint-Stevens-Woluwe F. Smoldersstraat [De Lijn] | |||
10:25
10:25 |
Sint-Stevens-Woluwe Lozenberg [De Lijn] | |||
10:26
10:26 |
Zaventem Grote Daalstraat [De Lijn] | |||
10:27
10:27 |
Zaventem De Vlemincklaan [De Lijn] | |||
10:28
10:28 |
Zaventem Sterrebeekstraat [De Lijn] | |||
10:29
10:29 |
Zaventem Facq - Ikea [De Lijn] | |||
10:30
10:30 |
Zaventem Hoge Wei [De Lijn] | |||
10:31
10:31 |
Nossegem Centrum [De Lijn] | |||
10:32
10:32 |
Nossegem Van Espenlaan [De Lijn] | |||
10:33
10:33 |
Nossegem Guldendelle [De Lijn] | |||
10:34
10:34 |
Kortenberg Staca [De Lijn] | |||
10:35
10:35 |
Kortenberg Kapelleke [De Lijn] | |||
10:36
10:36 |
Kortenberg Craenenplein [De Lijn] | |||
10:38
10:38 |
Kortenberg Rijkswacht [De Lijn] | |||
10:39
10:39 |
Kortenberg UPC Campus Kortenberg [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Erps-Kwerps Prinsendreef [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Erps-Kwerps D'Ieteren [De Lijn] | |||
10:41
10:41 |
Erps-Kwerps Erpsveld [De Lijn] | |||
10:43
10:43 |
Erps-Kwerps Schoonaarde [De Lijn] | |||
10:44
10:44 |
Veltem-Beisem Kantonnier [De Lijn] | |||
10:45
10:45 |
Veltem-Beisem Radioweg [De Lijn] | |||
10:46
10:46 |
Veltem-Beisem Veltem Steenweg [De Lijn] | |||
10:47
10:47 |
Winksele Toverberg [De Lijn] | |||
10:48
10:48 |
Winksele Schoonzicht [De Lijn] | |||
10:49
10:49 |
Winksele IJzerenberg [De Lijn] | |||
10:50
10:50 |
Herent Grote Molenweg [De Lijn] | |||
10:51
10:51 |
Herent Diependaal [De Lijn] | |||
10:55
10:55 |
Leuven Gasthuisberg Kliniek Perron 4 [De Lijn] | |||
10:58
10:58 |
Leuven Wijnpers [De Lijn] | |||
11:02
11:02 |
Leuven O.L.V.Middelareskerk [De Lijn] | |||
11:03
|
Leuven Station Perron 1 [De Lijn] |