Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
22:50 |
Halle Station Perron 6 [De Lijn] | Bus R53 | ||
22:51
22:51 |
Halle Sportoase Hallebad [De Lijn] | |||
22:53
22:53 |
Buizingen Gemeenteplein [De Lijn] | |||
22:54
22:54 |
Buizingen Groenstraat [De Lijn] | |||
22:55
22:55 |
Buizingen Krol [De Lijn] | |||
22:56
22:56 |
Buizingen De Hovenier [De Lijn] | |||
22:57
22:57 |
Buizingen Cité [De Lijn] | |||
22:58
22:58 |
Huizingen Reiberg [De Lijn] | |||
22:59
22:59 |
Huizingen Kerk [De Lijn] | |||
23:00
23:00 |
Huizingen Domein [De Lijn] | |||
23:00
23:00 |
Huizingen Pretersblok [De Lijn] | |||
23:01
23:01 |
Dworp Wauweringen [De Lijn] | |||
23:02
23:02 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
23:03
23:03 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
23:05
23:05 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
23:06
23:06 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
23:07
23:07 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
23:08
23:08 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
23:09
23:09 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
23:10
23:10 |
Alsemberg Sint-Victor [De Lijn] | |||
23:11
23:11 |
Alsemberg Genstberg [De Lijn] | |||
23:12
23:12 |
Alsemberg Grootveld [De Lijn] | |||
23:12
23:12 |
Alsemberg Domein Rondenbos [De Lijn] | |||
23:13
23:13 |
Alsemberg Begraafplaats Vorst [De Lijn] | |||
23:13
23:13 |
Beersel Rodepoorthoeve [De Lijn] | |||
23:14
23:14 |
Beersel Schaveys [De Lijn] | |||
23:14
23:14 |
Beersel Linkebeekstraat [De Lijn] | |||
23:15
23:15 |
Beersel Mezenhof [De Lijn] | |||
23:15
23:15 |
Linkebeek Beukenstraat [De Lijn] | |||
23:16
23:16 |
Linkebeek Avondvrede [De Lijn] | |||
23:16
23:16 |
Linkebeek Hess De Lilez [De Lijn] | |||
23:17
23:17 |
Drogenbos Van Haelen [De Lijn] | |||
23:18
23:18 |
Drogenbos Calmeyn [De Lijn] | |||
23:19
23:19 |
Uccle André Dufour [De Lijn] | |||
23:20
23:20 |
Uccle Keyenbempt [De Lijn] | |||
23:21
23:21 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
23:22
23:22 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
23:23
23:23 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
23:23
23:23 |
Uccle Egide Van Ophem [De Lijn] | |||
23:24
23:24 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
23:25
23:25 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
23:26
23:26 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
23:27
23:27 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
23:29
23:29 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
23:31
23:31 |
Drogenbos Mozart [De Lijn] | |||
23:31
23:31 |
Anderlecht Bollinckx [De Lijn] | |||
23:35
23:35 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
23:37
|
Anderlecht La Roue [De Lijn] |