Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
20:43 |
Bruxelles Midi Quai 10 [De Lijn] | Bus 116 | ||
20:45
20:45 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
20:46
20:46 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
20:48
20:48 |
Anderlecht Cureghem [De Lijn] | |||
20:48
20:48 |
Anderlecht Pont Du Canal [De Lijn] | |||
20:49
20:49 |
Anderlecht Biestebroek [De Lijn] | |||
20:51
20:51 |
Anderlecht Saint-Guidon [De Lijn] | |||
20:52
20:52 |
Anderlecht Meir [De Lijn] | |||
20:53
20:53 |
Anderlecht De Linde [De Lijn] | |||
20:54
20:54 |
Anderlecht Hôpital Bracops [De Lijn] | |||
20:55
20:55 |
Anderlecht René Henry [De Lijn] | |||
20:57
20:57 |
Anderlecht Fruits [De Lijn] | |||
20:58
20:58 |
Anderlecht Westland Shopping [De Lijn] | |||
21:00
21:00 |
Anderlecht Pommier [De Lijn] | |||
21:01
21:01 |
Anderlecht Bon Air [De Lijn] | |||
21:02
21:02 |
Dilbeek Neerhofstraat [De Lijn] | |||
21:02
21:02 |
Dilbeek Vlinderstraat [De Lijn] | |||
21:03
21:03 |
Itterbeek Boudewijnlaan [De Lijn] | |||
21:04
21:04 |
Itterbeek Dorp [De Lijn] | |||
21:05
21:05 |
Itterbeek Breugeldal [De Lijn] | |||
21:06
|
Itterbeek Windmuts [De Lijn] |