Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:10 |
Aalst Station Perron 5 [De Lijn] | Bus 214 | ||
07:11
07:11 |
Aalst De Wolfkaai [De Lijn] | |||
07:12
07:12 |
Aalst Zeeberg [De Lijn] | |||
07:13
07:13 |
Aalst Albrechtlaan [De Lijn] | |||
07:14
07:14 |
Aalst Overhamme [De Lijn] | |||
07:15
07:15 |
Aalst Schietbaan [De Lijn] | |||
07:15
07:15 |
Erembodegem Ronsevaalstraat [De Lijn] | |||
07:16
07:16 |
Erembodegem Jagershoek [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Erembodegem Central [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Erembodegem Kapellestraat [De Lijn] | |||
07:19
07:19 |
Hekelgem Molenberg [De Lijn] | |||
07:20
07:20 |
Hekelgem Zandtapijt [De Lijn] | |||
07:21
07:21 |
Hekelgem Den Beer [De Lijn] | |||
07:22
07:22 |
Hekelgem Bleregem [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Essene Koudenberg [De Lijn] | |||
07:24
07:24 |
Essene Bareel [De Lijn] | |||
07:26
07:26 |
Asse Terheide Lindestraat [De Lijn] | |||
07:27
07:27 |
Asse Terheide Kerk [De Lijn] | |||
07:28
07:28 |
Asse Heuvelstraat [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Asse Groenstraat [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Asse Budastraat [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Asse Wijndruif [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Asse Nerviërs [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Asse Kalkoven [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Asse Nieuwstraat [De Lijn] | |||
07:35
07:35 |
Asse Gemeenteplein [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Asse Belvédère [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Asse Station [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Asse Bergveld [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Asse Ten Berg [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Asse Kruiskouterbaan [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Asse Walfergem [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Kobbegem Kobbegem [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Kobbegem De Breukeleer [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Zellik Industriezone Broekooi [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Zellik Moleken [De Lijn] | |||
07:58
07:58 |
Zellik Station [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Zellik Dorp [De Lijn] | |||
08:00
08:00 |
Zellik Drie Koningen [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Zellik Centrum [De Lijn] | |||
08:02
08:02 |
Zellik Den Horinck [De Lijn] | |||
08:03
08:03 |
Zellik Maalbeek [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Zellik Pleinstraat [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Groot-Bijgaarden Gossetlaan [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Groot-Bijgaarden Tieboutstraat [De Lijn] | |||
08:08
08:08 |
Berchem-Sainte-Agathe Shopping [De Lijn] | |||
08:11
08:11 |
Berchem-Sainte-Agathe Marguerite D Autriche [De Lijn] | |||
08:14
08:14 |
Ganshoren Pampoel [De Lijn] | |||
08:16
08:16 |
Ganshoren De Villegas [De Lijn] | |||
08:19
08:19 |
Ganshoren Collège Sacré-Coeur [De Lijn] | |||
08:22
08:22 |
Ganshoren Riethuisen [De Lijn] | |||
08:29
08:29 |
Koekelberg Parc Elisabeth [De Lijn] | |||
08:32
08:32 |
Koekelberg Simonis [De Lijn] | |||
08:34
08:34 |
Molenbeek-Saint-Jean Ourthe [De Lijn] | |||
08:37
08:37 |
Molenbeek-Saint-Jean Ribaucourt [De Lijn] | |||
08:39
08:39 |
Molenbeek-Saint-Jean Sainctelette [De Lijn] | |||
08:41
08:41 |
Bruxelles Yser [De Lijn] | |||
08:44
08:44 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
08:46
|
Bruxelles Nord Arrêt De Descente [De Lijn] |