Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
11:08 |
Overijse Poelweg [De Lijn] | Bus R78 | ||
11:09
11:09 |
Overijse Langeweg [De Lijn] | |||
11:10
11:10 |
Overijse Fél. Bergiersstraat [De Lijn] | |||
11:11
11:11 |
Overijse Koninginnelaan [De Lijn] | |||
11:12
11:12 |
Overijse Bakenbos Linde [De Lijn] | |||
11:13
11:13 |
Hoeilaart Veldstraat [De Lijn] | |||
11:15
11:15 |
Hoeilaart Hoeilaartseweg [De Lijn] | |||
11:16
11:16 |
Hoeilaart J.B.Denayerstraat [De Lijn] | |||
11:17
11:17 |
Hoeilaart A. Rowiesstraat [De Lijn] | |||
11:19
11:19 |
Hoeilaart D. Vandervaerenstraat [De Lijn] | |||
11:20
11:20 |
Hoeilaart Nero [De Lijn] | |||
11:20
11:20 |
Hoeilaart Kerk [De Lijn] | |||
11:21
11:21 |
Hoeilaart Wijndaalstraat [De Lijn] | |||
11:22
11:22 |
Hoeilaart E.Sohiestraat [De Lijn] | |||
11:23
11:23 |
Hoeilaart Watertoren [De Lijn] | |||
11:24
11:24 |
Hoeilaart G.De Kleermaekers [De Lijn] | |||
11:25
11:25 |
Overijse Esdoornenlaan [De Lijn] | |||
11:27
11:27 |
Overijse Treurwilgenlaan [De Lijn] | |||
11:27
11:27 |
Overijse Brug Autobaan [De Lijn] | |||
11:28
11:28 |
Overijse Jezus-Eik Kerk [De Lijn] | |||
11:33
11:33 |
Auderghem Jardin Massart [De Lijn] | |||
11:34
11:34 |
Auderghem Herrmann-Debroux [De Lijn] | |||
11:39
11:39 |
Auderghem Delta [De Lijn] | |||
11:40
11:40 |
Ixelles Triomphe [De Lijn] | |||
11:41
11:41 |
Ixelles Fraiteur [De Lijn] | |||
11:43
|
Ixelles Etterbeek Station [De Lijn] |