Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:41 |
Dilbeek Stelplaats [De Lijn] | Bus 136 | ||
06:43
06:43 |
Dilbeek Kalenbergstraat [De Lijn] | |||
06:44
06:44 |
Dilbeek Kaudenaardestraat [De Lijn] | |||
06:47
06:47 |
Dilbeek Sint-Antoon [De Lijn] | |||
06:48
06:48 |
Dilbeek Tourelle [De Lijn] | |||
06:50
06:50 |
Molenbeek-Saint-Jean Moortebeek [De Lijn] | |||
06:53
06:53 |
Anderlecht Prince De Liège [De Lijn] | |||
06:54
06:54 |
Anderlecht Rue De L Obus [De Lijn] | |||
06:56
06:56 |
Anderlecht Scheut [De Lijn] | |||
06:58
06:58 |
Anderlecht Square Vétérans Coloniaux [De Lijn] | |||
07:00
07:00 |
Anderlecht Birmingham [De Lijn] | |||
07:01
07:01 |
Anderlecht Aumale [De Lijn] | |||
07:04
07:04 |
Anderlecht Van Der Bruggen [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
07:07
07:07 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
07:11
07:11 |
Bruxelles Midi Quai 14 [De Lijn] | |||
07:13
07:13 |
Saint-Gilles Fonsny [De Lijn] | |||
07:16
07:16 |
Saint-Gilles Porte De Hal Métro [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Saint-Gilles Porte De Hal [De Lijn] | |||
07:19
07:19 |
Saint-Gilles Rue Hôtel Des Monnaies [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Saint-Gilles Place Morichar [De Lijn] | |||
07:25
07:25 |
Saint-Gilles Moris [De Lijn] | |||
07:27
07:27 |
Saint-Gilles Ma Campagne [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Ixelles Avenue Lepoutre [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Ixelles Patton [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Uccle Bascule [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Uccle Avenue Churchill [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Uccle Avenue Gobert [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Uccle De Fré [De Lijn] | |||
07:40
07:40 |
Uccle Vert Chasseur [De Lijn] | |||
07:43
07:43 |
Uccle Avenue Hamoir [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Uccle Vivier D'Oie [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Uccle Racing [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Uccle Fort-Jaco [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Uccle Ronces [De Lijn] | |||
07:49
07:49 |
Uccle Van Bever [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Uccle Prince D'Orange [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Uccle Chemin Des Pins [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Uccle Petite Espinette [De Lijn] | |||
07:54
07:54 |
Sint-Genesius-Rode Lequimelaan [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Sint-Genesius-Rode Middenhut [De Lijn] | |||
07:56
07:56 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
07:57
07:57 |
Sint-Genesius-Rode Bloemenhof [De Lijn] | |||
07:58
07:58 |
Sint-Genesius-Rode Sint-Annalaan [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Sint-Genesius-Rode Toeristenlaan [De Lijn] | |||
08:00
08:00 |
Sint-Genesius-Rode Station [De Lijn] | |||
08:02
08:02 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
08:04
08:04 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
08:07
08:07 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
08:09
|
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] |