Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
18:46 |
Gent Sint-Pietersstation Perron 6 [De Lijn] | Bus P4 | ||
18:48
18:48 |
Gent Van Monckhovenstraat [De Lijn] | |||
18:50
18:50 |
Gent Van Nassaustraat [De Lijn] | |||
18:52
18:52 |
Gent Verdedigingstraat [De Lijn] | |||
18:54
18:54 |
Gent Verlorenkost [De Lijn] | |||
18:55
18:55 |
Gent Savaanstraat [De Lijn] | |||
18:57
18:57 |
Gent Koophandelsplein (Korte Meer) [De Lijn] | |||
18:59
18:59 |
Gent Korenmarkt Perron 5 [De Lijn] | |||
19:02
19:02 |
Gent Poel [De Lijn] | |||
19:04
19:04 |
Gent Brugsepoort (Brugsepoortstraat) [De Lijn] | |||
19:05
19:05 |
Gent Brugsepoort [De Lijn] | |||
19:07
19:07 |
Gent Rabot [De Lijn] | |||
19:09
19:09 |
Gent Kolveniersgang [De Lijn] | |||
19:09
19:09 |
Gent Sint-Lucas Biervlietstraat [De Lijn] | |||
19:11
19:11 |
Gent Voortmanstraat [De Lijn] | |||
19:12
19:12 |
Gent Tolpoort (Tolhuislaan) [De Lijn] | |||
19:13
19:13 |
Gent Sanderusstraat [De Lijn] | |||
19:15
|
Gent Fratersplein [De Lijn] |