Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
17:51 |
Halle AZ Sint-Maria [De Lijn] | Bus R55 | ||
17:52
17:52 |
Halle Demaeghtlaan [De Lijn] | |||
17:53
17:53 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
17:54
17:54 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
17:55
17:55 |
Halle Park [De Lijn] | |||
17:57
17:57 |
Halle Station Afstaphalte [De Lijn] | |||
17:57
17:57 |
Halle Station Perron 7 [De Lijn] | |||
17:59
17:59 |
Sint-Rochus Kerk [De Lijn] | |||
18:00
18:00 |
Sint-Rochus Goudvinkenlaan [De Lijn] | |||
18:02
18:02 |
Sint-Rochus Leopoldstraat [De Lijn] | |||
18:04
18:04 |
Sint-Rochus Kruisstraat [De Lijn] | |||
18:05
18:05 |
Essenbeek Nijvelsesteenweg [De Lijn] | |||
18:07
18:07 |
Essenbeek Kerk [De Lijn] | |||
18:07
18:07 |
Essenbeek Kerkhof [De Lijn] | |||
18:08
18:08 |
Essenbeek Maatwerkbedrijf [De Lijn] | |||
18:08
18:08 |
Essenbeek De Floere [De Lijn] | |||
18:09
18:09 |
Essenbeek Arenberg [De Lijn] | |||
18:09
18:09 |
Essenbeek Hallerbosstraat [De Lijn] | |||
18:10
18:10 |
Essenbeek Vastenavond [De Lijn] | |||
18:11
18:11 |
Essenbeek 's Hertogenbos [De Lijn] | |||
18:12
18:12 |
Dworp Krabbos [De Lijn] | |||
18:13
18:13 |
Dworp Willemskouter [De Lijn] | |||
18:14
18:14 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
18:15
18:15 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
18:17
18:17 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
18:18
18:18 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
18:20
18:20 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
18:21
18:21 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
18:23
18:23 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
18:25
18:25 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
18:26
18:26 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Sint-Genesius-Rode Wauterbos [De Lijn] | |||
18:29
18:29 |
Rhode Heymansdries [De Lijn] | |||
18:30
18:30 |
Sint-Genesius-Rode Hof Ten Berg [De Lijn] | |||
18:30
18:30 |
Sint-Genesius-Rode De Hoek Station [De Lijn] | |||
18:31
18:31 |
Sint-Genesius-Rode Dragonderstraat [De Lijn] | |||
18:32
18:32 |
Sint-Genesius-Rode Astrid [De Lijn] | |||
18:34
18:34 |
Sint-Genesius-Rode Elvis Presley [De Lijn] | |||
18:35
18:35 |
Sint-Genesius-Rode Grote Hut [De Lijn] | |||
18:36
18:36 |
Sint-Genesius-Rode Ahornlaan [De Lijn] | |||
18:37
18:37 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
18:38
18:38 |
Sint-Genesius-Rode Linkebeeksedreef [De Lijn] | |||
18:41
18:41 |
Linkebeek Spoorwegbrug [De Lijn] | |||
18:42
18:42 |
Linkebeek Esselaar [De Lijn] | |||
18:43
18:43 |
Linkebeek Hoeve [De Lijn] | |||
18:44
18:44 |
Linkebeek Grasmus [De Lijn] | |||
18:45
18:45 |
Linkebeek Krekelendries [De Lijn] | |||
18:46
18:46 |
Linkebeek Kasteeldreef [De Lijn] | |||
18:47
18:47 |
Linkebeek Van Lishout [De Lijn] | |||
18:49
18:49 |
Linkebeek Dapperen [De Lijn] | |||
18:50
18:50 |
Uccle Vieux Chemin [De Lijn] | |||
18:50
18:50 |
Uccle Moensberg Station [De Lijn] | |||
18:51
18:51 |
Uccle Griottes [De Lijn] | |||
18:51
18:51 |
Uccle Bigarreaux [De Lijn] | |||
18:52
18:52 |
Uccle Bourdon [De Lijn] | |||
18:53
18:53 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
18:54
18:54 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
18:55
18:55 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
18:56
18:56 |
Uccle Egide Van Ophem [De Lijn] | |||
18:57
18:57 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
18:58
18:58 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
18:58
18:58 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
19:00
19:00 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
19:02
19:02 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
19:04
19:04 |
Drogenbos Mozart [De Lijn] | |||
19:04
19:04 |
Anderlecht Bollinckx [De Lijn] | |||
19:09
19:09 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
19:11
|
Anderlecht La Roue [De Lijn] |