Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
16:08 |
Blankenberge Station Perron 3 [De Lijn] | Bus 40 | ||
16:10
16:10 |
Blankenberge Oude Steenweg [De Lijn] | |||
16:12
16:12 |
Uitkerke Sint-Amanduskerk [De Lijn] | |||
16:13
16:13 |
Uitkerke Zuivelmuseum [De Lijn] | |||
16:13
16:13 |
Uitkerke Tintersweghe [De Lijn] | |||
16:14
16:14 |
Uitkerke Riethoek [De Lijn] | |||
16:15
16:15 |
Uitkerke Meiboom [De Lijn] | |||
16:16
16:16 |
Zuienkerke Vierwege [De Lijn] | |||
16:17
16:17 |
Zuienkerke Assestraat [De Lijn] | |||
16:18
16:18 |
Zuienkerke Kruiskalsijde [De Lijn] | |||
16:19
16:19 |
Zuienkerke Nele [De Lijn] | |||
16:20
16:20 |
Zuienkerke Polderwind [De Lijn] | |||
16:21
16:21 |
Zuienkerke Vagevuurwijk [De Lijn] | |||
16:23
16:23 |
Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park [De Lijn] | |||
16:24
16:24 |
Sint-Pieters Blauwe Toren Kolvestraat [De Lijn] | |||
16:26
16:26 |
Sint-Pieters Blauwe Poort [De Lijn] | |||
16:28
16:28 |
Sint-Pieters Kerk [De Lijn] | |||
16:30
16:30 |
Sint-Pieters Tempelhof [De Lijn] | |||
16:31
16:31 |
Sint-Pieters Scheepsdale [De Lijn] | |||
16:32
16:32 |
Kristus-Koning Scheepsdalebrug [De Lijn] | |||
16:33
16:33 |
Kristus-Koning Keizer Karel [De Lijn] | |||
16:35
16:35 |
Brugge Beenhouwersstraat [De Lijn] | |||
16:36
16:36 |
Brugge Hoefijzer [De Lijn] | |||
16:38
16:38 |
Brugge 't Zand Perron C1 [De Lijn] | |||
16:40
|
Brugge Station Perron C8 [De Lijn] |