Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
12:08 |
Tervuren Centrum [De Lijn] | Bus 554 | ||
12:12
12:12 |
Tervuren Atheneum [De Lijn] | |||
12:16
12:16 |
Tervuren Oppemstraat [De Lijn] | |||
12:18
12:18 |
Wezembeek-Oppem Albertlaan [De Lijn] | |||
12:19
12:19 |
Wezembeek-Oppem Bremlaan [De Lijn] | |||
12:21
12:21 |
Wezembeek-Oppem Marmotlaan [De Lijn] | |||
12:22
12:22 |
Wezembeek-Oppem Jozef Baus [De Lijn] | |||
12:22
12:22 |
Wezembeek-Oppem Vosberg [De Lijn] | |||
12:24
12:24 |
Wezembeek-Oppem Ter Meeren [De Lijn] | |||
12:25
12:25 |
Wezembeek-Oppem Doornen [De Lijn] | |||
12:26
12:26 |
Sterrebeek Perkstraat [De Lijn] | |||
12:27
12:27 |
Sterrebeek Beekstraat [De Lijn] | |||
12:28
12:28 |
Sterrebeek Dorp [De Lijn] | |||
12:29
12:29 |
Sterrebeek Oud Station [De Lijn] | |||
12:30
12:30 |
Sterrebeek Zavelstraat [De Lijn] | |||
12:30
12:30 |
Sterrebeek L.Nantierlaan [De Lijn] | |||
12:31
12:31 |
Sterrebeek Zeenstraat [De Lijn] | |||
12:32
12:32 |
Sterrebeek Reigerslaan [De Lijn] | |||
12:33
12:33 |
Sterrebeek J.F.Kennedylaan [De Lijn] | |||
12:34
12:34 |
Kraainem Lenaerts [De Lijn] | |||
12:36
12:36 |
Kraainem Dezangré [De Lijn] | |||
12:37
12:37 |
Kraainem Bricout [De Lijn] | |||
12:38
12:38 |
Kraainem Viaduct E40 [De Lijn] | |||
12:39
12:39 |
Sint-Stevens-Woluwe Woluwedal [De Lijn] | |||
12:40
12:40 |
Sint-Stevens-Woluwe Eversestraat [De Lijn] | |||
12:41
12:41 |
Sint-Stevens-Woluwe Lange Wagenstraat [De Lijn] | |||
12:42
12:42 |
Sint-Stevens-Woluwe Harenheide [De Lijn] | |||
12:43
12:43 |
Woluwe-Saint-Lambert Péage [De Lijn] | |||
12:45
|
Evere De Lombaerde [De Lijn] |