Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:36 |
Stevoort Centrum [De Lijn] | Bus 7 | ||
06:37
06:37 |
Stevoort Hofbeemdenstraat [De Lijn] | |||
06:38
06:38 |
Stevoort Sterrebos [De Lijn] | |||
06:40
06:40 |
Stevoort Kleine Roost [De Lijn] | |||
06:41
06:41 |
Runkst Runksterkiezel [De Lijn] | |||
06:42
06:42 |
Hasselt Augustijnenstraat [De Lijn] | |||
06:43
06:43 |
Runkst Grasstraat [De Lijn] | |||
06:46
06:46 |
Runkst Olmenstraat [De Lijn] | |||
06:47
06:47 |
Runkst Sint-Hubertusplein [De Lijn] | |||
06:49
06:49 |
Runkst Vooruitzichtlaan [De Lijn] | |||
06:50
06:50 |
Hasselt Leopoldplein [De Lijn] | |||
06:51
06:51 |
Hasselt Diesterpoort [De Lijn] | |||
06:53
|
Hasselt Station Perron 5 [De Lijn] |