Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
20:10 |
Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park [De Lijn] | Bus 40 | ||
20:11
20:11 |
Sint-Pieters Blauwe Toren Kolvestraat [De Lijn] | |||
20:13
20:13 |
Sint-Pieters Blauwe Poort [De Lijn] | |||
20:15
20:15 |
Sint-Pieters Kerk [De Lijn] | |||
20:16
20:16 |
Sint-Pieters Tempelhof [De Lijn] | |||
20:17
20:17 |
Sint-Pieters Scheepsdale [De Lijn] | |||
20:18
20:18 |
Kristus-Koning Scheepsdalebrug [De Lijn] | |||
20:19
20:19 |
Kristus-Koning Keizer Karel [De Lijn] | |||
20:21
20:21 |
Brugge Beenhouwersstraat [De Lijn] | |||
20:22
20:22 |
Brugge Hoefijzer [De Lijn] | |||
20:23
20:23 |
Brugge 't Zand Perron C1 [De Lijn] | |||
20:25
|
Brugge Station Perron C8 [De Lijn] |